Menü Aç

Belen Güzelyayla Öğretmenevi Hakkında

Belen Güzelyayla Öğretmenevi, HATAY ili Güzel Yayla Köyü No:4 Belen/Hatay adresinde yer alan 32 oda ve 68 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Belen Güzelyayla Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Belen Güzelyayla Öğretmenevi Hatay ilinde, Belen’e 8 km, İskenderun’a 15 km, Antakya’ya 45 km mesafede olup, İskenderun-Antakya yoluna 6 km mesafededir. Eski adıyla Soğukoluk olarak bilinen Güzelyayla Köyündedir. 750 mt rakımda bulunup İskenderun Kördeniz’in tamamını görebilecek bir konumdadır.

Belen Güzelyayla Öğretmenevi 30 konaklama ünitesinin 8 odası duble yataklı olup diğerleri tek yataklıdır. Süit oda yapım aşamasındadır. Çok amaçlı salon, yazlık bahçe ve restoran, kütüphane ve okuma bölümü, oturma ve manzara seyir odası, orman içerisinde piknik alanları ve çardaklarımız mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (326) 449 24 11 0 (506) 582 66 79

0 (326) 449 24 11

Güzel Yayla Köyü No:4 Belen/Hatay

Belen Güzelyayla Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 40 TL
Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 40 TL

Etiketler : , , , , , ,

HATAY Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.