Menü Aç

Bergama Öğretmenevi Hakkında

Bergama Öğretmenevi, İZMİR ili Bahçelievler Mah. Spahiler Cad. No:1 Bergama İzmir adresinde yer alan 30 oda ve 65 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Bergama Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bergama Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; şehir merkezine 1 km, şehirler arası otobüs terminaline 7 km, havaalanına 140 km uzaklıkta olup, Bakırçay nehrinin kıyısında, Asklepıon yakınında, tarihi yerleri Akropol kalesi, Ulucami, Kızıl Avlu yakınında hizmet vermektedir.

Bergama Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu’nun hizmet üniteleri; 2’si süit 30 Oda yemek salonu, kahvaltı salonu, oturma salonu, kütüphane, 1 çok amaçlı salon, bilgisayar odası, kuaför, kafeterya, lokal, kütüphane, okuma salonu, aile çay bahçesi, hazır yemek ve tabldot yemek üretim merkezi ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (232) 631 17 17

0 (232) 631 12 62

Bahçelievler Mah. Spahiler Cad. No:1 Bergama İzmir

Bergama Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 40 TL 50 TL 60 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 TL 75 TL 90 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 80 TL 100 TL 120 TL
3 Kişilik Oda 120 TL 150 TL 180 TL
4 Kişilik Oda 160 TL 200 TL 240 TL
Suit Oda 120 TL 150 TL 180 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

İZMİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.