Menü Aç

Beypazarı Öğretmenevi Hakkında

Beypazarı Öğretmenevi, ANKARA ili Kurtuluş Mah.Namazgah Sok.No:10 Beypazarı/ ANKARA adresinde yer alan 5 oda ve 12 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Beypazarı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Beypazarı Öğretmenevi Beypazarı ilçe merkezindedir.Beypazarı çarşısına 100m ve Beypazarı tarihi evlerine(eski çarşı)200m mesafededir. Beypazarı’nın tarihi ve turistik mekanlarına en kolay ulaşılacak konaklama yeri Öğretmenvidir.5 oda ve 12 yatak ile konaklama hizmeti vermektedir.

Beypazarı Öğretmenevi Üniteleri: Lokal,dinlenme ve gazete okuma odası, çok amaçlı salon(düğün,nişan vb. etkinliklerin yapılabildiği, aynı anda 250 kişinin yemek yiyebildiği bir büyüklükte) otopark ve kamelya ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (312) 763 11 35

0 (312) 763 63 18

Kurtuluş Mah.Namazgah Sok.No:10 Beypazarı/ ANKARA

Beypazarı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 18 TL 23 TL 25 TL
Oda Fiyatı 18 TL 23 TL 25 TL
- . -

Etiketler : , , , , ,

ANKARA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.