Menü Aç

Beyşehir Öğretmenevi Hakkında

Beyşehir Öğretmenevi, KONYA ili Antalya Caddesi No:119 Beyşehir/ KONYA adresinde yer alan 36 oda ve 72 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Beyşehir Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (332) 512 16 63

0 (332) 512 45 07

Antalya Caddesi No:119 Beyşehir/ KONYA

Beyşehir Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Tek Kişilik Oda 25 TL 32 TL 37 TL
Aile Odası 60 TL 75 TL 90 TL
Suit Oda Fiyatı 70 TL 87 TL 105 TL
-
KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Suit Oda Kişi Başı 35 TL 43.5 TL 52.5 TL
Ek Yatak Fiyatı 20 TL 20 TL 20 TL
-

Etiketler : , , , , ,

KONYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.