Menü Aç

Beytüşşebab Öğretmenevi Hakkında

Beytüşşebab Öğretmenevi, ŞIRNAK ili Elki Mah. Yusuf Dursun Cad. BEYTÜŞŞEBAB adresinde yer alan 21 oda ve 51 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Beytüşşebab Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Beytüşşebab Öğretmenevi İlçemiz 1100 yıllarına dayan çok eski bir yerleşim yeridir. Kurumumuz 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir. il merkezine 122 KM uzaklıktadır.İlçemizde zümrüt kaplıcaları bulunmakta ve öğretmenevimize 4 KM uzaklıktadır.Ayrıca Yöresel Meşhur jirki kilimlerimiz motifleri ile öne çıkmaktadır.İlçemizde Arıcılık sektörü,Küçük baş Hayvancılık,Ceviz sektörü önemli bir yer tutmaktadır.Tabiat yapısı doğa güzellikleri ile ilkbahar ve yaz aylarında turistik açıdan yerli ve yabancı ziyaretleri yoğunluk kazanmaktadır. Beytüşşebab Öğretmenevi 5 katlı 21 oda 51 Yatak kapasiteli, yemek salonu,lokal,bayan kuaförü,çamaşırhane bölümleri ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (486) 311 28 37

-

Elki Mah. Yusuf Dursun Cad. BEYTÜŞŞEBAB

Beytüşşebab Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 20 TL 25 TL

Etiketler : , , , , ,

ŞIRNAK Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.