Menü Aç

Bilecik Merkez Öğretmenevi Hakkında

Bilecik Merkez Öğretmenevi, BİLECİK ili Bahçelievler Mah. Uzun Sok. No:4 Merkez /BİLECİK adresinde yer alan 33 oda ve 84 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Bilecik Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bilecik Merkez Öğretmenevi 1000 kişilik Yazlık Düğün salonu bulunmaktadır. Düğünlerimizde bütün hizmetler kurumumuza aittir. Mevki olarak otogara 2 km, tren garına 6 Km., D 650 karayoluna 100 m.Şeyh Edebali Türbesine 2,5 km mesafededir. Kurumumuz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstenildiği zamanda guruplara özel geceler düzenlenmektedir. Canlı müzik imkanı sunulmaktadır. Sürekli internet bağlantısı bütün odalarımızda mevcuttur.Bilecik Merkez Öğretmenevi 7 adet duble yataklı, 5 adet iki kişilik, 21 adet 3 kişilik odamız mevcuttur. Restoranımızda alakart hizmet verilmektedir. VİP salonumuz bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (228) 212 50 51 0 (228) 212 73 00

0 (228) 212 35 65

Bahçelievler Mah. Uzun Sok. No:4 Merkez /BİLECİK

Bilecik Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı (Tek Yataklı) 55 TL 65 TL 75 TL
Oda Fiyatı (İki Yataklı) 35 TL 40 TL 45 TL
Oda Fiyatı (Üç Yataklı) 30 TL 35 TL 40 TL
Oda Fiyatı (Tek Yataklı) 55 TL 65 TL 75 TL
Oda Fiyatı (İki Yataklı) 35 TL 40 TL 45 TL
Oda Fiyatı (Üç Yataklı) 30 TL 35 TL 40 TL
- . -

Etiketler : , , , , , ,

BİLECİK Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.