Bitlis Merkez Öğretmenevi

Fiyat
0.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Bitlis Merkez Öğretmenevi Tanıtımı

Bitlis Merkez Öğretmenevi Hükümet Konağına 300 mt. ve şehir merkezine 500 mt. uzaklıktadır.Muş Havaalanına olan uzaklık ise 70 km.dir. Beş minareden biri olan Gökmeydan Minaresi ile; 1216 tarihinde yaptırılan dönemin en önemli bilim merkzlerinden olan İhlasiye Medresesi Öğretmenevimizin hemen yanında bulunmaktadır. Ayrıca Büyük İskender zamanında yaptırılan Bitlis Kalesi 700 mt uzaklıktadır. İkisi lüks olmak üzere beş adet suit odamız, üçer kişilik de 18 odamız bulunmaktadır. Temizlik ve hijyene üst düzey önem gösterilmekte olup; odalarımızda sıcak su,mini bar, kablosuz internet, merkezi uydu sistemli televizyon gibi standart otel hizmetleri sunulmaktadır.

Bitlis Merkez Öğretmenevi yemek salonunda sabahları açık büfe kahvaltı yapabilir, öğle ve akşam yemeklerinizi nezih bir ortamda yiyebilirsiniz. Büyük salonumuzun okuma köşesinde kitaplıktan kitap alıp okuyabilir; canınız birşeyler atıştırmak istiyorsa kafeteryadan yararlanabilir ve dinlenmek istiyorsanız divan köşesine geçebilirsiniz. Yaz aylarında en güzel yerimiz bahçemizdir. İnsana huzur veren bahçemiz bu yönüyle müşterilerimiz tarafından özellikle methedilmektedir. Bahçemizde bir kameriye ve bir de yörük çadırı bulunmaktadır. Güler yüzlü ve misafirperver insanların yaşadığı; dünyanın ikinci büyük krater gölü olan Nemrut Krateri, Nemrut Kayak Pisti, Vangölünün eşsiz manzarası; El Aman Hanı, İhlasiye Medresesi, Beş Minare, Bitlis Kalesi, Eyüp El Ensarinin kardeşi Feyzullah Ensarinin Türbesi, Bediüzzaman Said Nursinin doğduğu Nurs Köyü ve görülmeye değer bir çok yeri ile İpek Yolu üzerinde kurulu 5000 yıllık şehrimizde sizleri ağırlamaktan gurur duyarız.

Bitlis Merkez Öğretmenevi Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.

Tesis ile İletişime Geçin

0 (434) 226 77 10
0 (434) 226 70 09

Atatürk Mah. Gökmeydan Semti BİTLİS

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 23
Yatak Sayısı 72
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

BİTLİS İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar