Menü Aç

Bitlis Merkez Öğretmenevi Hakkında

Bitlis Merkez Öğretmenevi, BİTLİS ili Atatürk Mah. Gökmeydan Semti BİTLİS adresinde yer alan 23 oda ve 72 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Bitlis Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bitlis Merkez Öğretmenevi Hükümet Konağına 300 mt. ve şehir merkezine 500 mt. uzaklıktadır.Muş Havaalanına olan uzaklık ise 70 km.dir. Beş minareden biri olan Gökmeydan Minaresi ile; 1216 tarihinde yaptırılan dönemin en önemli bilim merkzlerinden olan İhlasiye Medresesi Öğretmenevimizin hemen yanında bulunmaktadır. Ayrıca Büyük İskender zamanında yaptırılan Bitlis Kalesi 700 mt uzaklıktadır. İkisi lüks olmak üzere beş adet suit odamız, üçer kişilik de 18 odamız bulunmaktadır. Temizlik ve hijyene üst düzey önem gösterilmekte olup; odalarımızda sıcak su,mini bar, kablosuz internet, merkezi uydu sistemli televizyon gibi standart otel hizmetleri sunulmaktadır.

Bitlis Merkez Öğretmenevi yemek salonunda sabahları açık büfe kahvaltı yapabilir, öğle ve akşam yemeklerinizi nezih bir ortamda yiyebilirsiniz. Büyük salonumuzun okuma köşesinde kitaplıktan kitap alıp okuyabilir; canınız birşeyler atıştırmak istiyorsa kafeteryadan yararlanabilir ve dinlenmek istiyorsanız divan köşesine geçebilirsiniz. Yaz aylarında en güzel yerimiz bahçemizdir. İnsana huzur veren bahçemiz bu yönüyle müşterilerimiz tarafından özellikle methedilmektedir. Bahçemizde bir kameriye ve bir de yörük çadırı bulunmaktadır. Güler yüzlü ve misafirperver insanların yaşadığı; dünyanın ikinci büyük krater gölü olan Nemrut Krateri, Nemrut Kayak Pisti, Vangölünün eşsiz manzarası; El Aman Hanı, İhlasiye Medresesi, Beş Minare, Bitlis Kalesi, Eyüp El Ensarinin kardeşi Feyzullah Ensarinin Türbesi, Bediüzzaman Said Nursinin doğduğu Nurs Köyü ve görülmeye değer bir çok yeri ile İpek Yolu üzerinde kurulu 5000 yıllık şehrimizde sizleri ağırlamaktan gurur duyarız.

-

İletişim Bilgileri

0 (434) 226 77 10

0 (434) 226 70 09

Atatürk Mah. Gökmeydan Semti BİTLİS

Bitlis Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 25 TL 30 TL 35 TL

Etiketler : , , , , ,

BİTLİS Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.