Menü Aç

Boğazlıyan Öğretmenevi Hakkında

Boğazlıyan Öğretmenevi, YOZGAT ili Çarşı Mah. Spor Sok. (Emniyet Md. Arkası) No:3 66400 Boğazlıyan / YOZGAT adresinde yer alan 11 oda ve 24 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Boğazlıyan Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Boğazlıyan Öğretmenevi bulunduğu Boğazlıyan İlçesi ülke haritasının tam ortasında bulunmakta olup yurdun her yanına eşit uzaklıktadır. Kayseri ve Yozgat İline 80 Km.uzaklıkta bulunan ilçemizin gelir düzeyi yüksek olup, tarım, ticaret, hayvancılık ve jeotermal turizm ile kalkınmasını sürekli sürdürmektedir. Eğitim, kültür ve sosyal yaşam olarak oldukça gelişmiş olan ilçemiz yeşil alanları ve sıcak kanlı insanlarıyla Anadolumuzun güzel yerleşim merkezlerinden biridir.
Boğazlıyan Öğretmenevi şehrin merkezinde çarşı içerisinde olup 4 katlı binası ve geniş bahçesiyle 24 saat üzerinden hizmet vermektedir. Kurumumuzda telefon, sınırsız internet ve tüm binada merkezi uydu sistemi bulunmaktadır. Elektrik ve suyunu şehir şebekesinden sağlayan kurumumuz kaloriferli sistem ile ısınmakta olup konaklama ünitesi olarak 1 süit ve 10 çift yataklı odalarımız mevcuttur. Kurumumuzda sürekli sıcak su ve kahvaltı hizmeti verilmektedir. Kurumumuz: “Çağdaş, Dinamik ve Koşulsuz Hizmet ” MİSYONUYLA, “İnsanın insan olma onuruna layık kalite sistemiyle üst standartlar ölçüsünde konaklama ihtiyaçlarını karşılamak, turizm sektöründe eğitilmiş eleman gücünü yetiştirmek ve eşdeğer kurumlar arasında emsal nitelikte olmak.” VİZYONUYLA, “Planlı, sürekli, kaliteli yaşam ve hizmet prensipli, genellik ve eşitlik ilkeli, ferdin ve toplumun ihtiyaçları karşılama, istekleri yöneltme, fırsat ve imkan eşitliği sağlama” İLKE ve DEĞERLERİYLE hizmet vermeye devam etmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (354) 645 16 32

0(354) 645 44 31

Çarşı Mah. Spor Sok. (Emniyet Md. Arkası) No:3 66400 Boğazlıyan / YOZGAT

Boğazlıyan Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 34 TL 43 TL 51 TL
Oda Fiyatı (İki Yataklı) 23 TL 29 TL 35 TL
Oda Kapama Fiyatı (İki Yataklı) 34 TL 43 TL 51 TL
Double Oda Fiyatı (Tek Kişi) 44 TL 55 TL 66 TL
Double Oda Fiyatı (Çift Kişi) 62 TL 78 TL 93 TL
Oda Fiyatı 34 TL 43 TL 51 TL
Oda Fiyatı (İki Yataklı) 23 TL 29 TL 35 TL
Oda Kapama Fiyatı (İki Yataklı) 34 TL 43 TL 51 TL
Double Oda Fiyatı (Tek Kişi) 44 TL 55 TL 66 TL
Double Oda Fiyatı (Çift Kişi) 62 TL 78 TL 93 TL

Etiketler : , , , , ,

YOZGAT Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.