Menü Aç

Bolvadin Öğretmenevi Hakkında

Bolvadin Öğretmenevi, AFYONKARAHİSAR ili Konak Mah. İstasyon Cad. No:121 Bolvadin adresinde yer alan 13 oda ve 34 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Bolvadin Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bolvadin Öğretmenevi şehir merkezine 600 metre ; otogara 900 metre uzaklıkta olup; Adliye ile Fatih Sultan Mehmet İlkokulu arasında yer almaktadır.Bolvadin Öğretmenevi hizmet üniteleri, 3’ü suit oda olmak üzere 13 odası olup; 34 yatak kapasitesindedir. Merkezi uydu alıcısı, 24 saat sıcak su mevcuttur. Lokal, Okuma salonu, kahvaltı salonu, kütüphane, bilgisayar odası, otopark, 2 adet çok amaçlı salon bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (272) 612 76 22

0 (272) 612 44 22

Konak Mah. İstasyon Cad. No:121 Bolvadin

Bolvadin Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 22 TL 27,5 TL 33 TL
Oda Fiyatı 22 TL 27,5 TL 33 TL

Etiketler : , , , , ,

AFYONKARAHİSAR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.