Menü Aç

Bor Öğretmenevi Hakkında

Bor Öğretmenevi, NİĞDE ili Sokubaşı Mah. Belediye Yanı BOR adresinde yer alan 4 oda ve 11 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Bor Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bor Öğretmenevi; İlçe Merkezinde belediye yanında yer almaktadır.Otobüs terminaline 2 km, hastaneye 500 m ,tren Garına 1km uzaklıkta mesafededir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; Çok Amaçlı Salon (Konferans, Toplantı, Seminer, Sinema, Tiyatro, Düğün Salonu Vb) Konaklama Ünitesi; 4 odalı 11 yataklıdır. Odalarımızda Tv ve buzdolabi mevcut olup 24 saat sıcak su bulmak mümkündür. Lokal kısmında; Dügün,kına gecesi ve her türlü eğlence alanına açıktır. Kahvaltı salonumuzda; Konaklama yapan üyelerimize kahvalti ücrete dahil olmak üzere verilmektedir. Okuma salonunda; Günlük gazeteler ,kitap ve dergi bulunmaktadır. Oturma salonunda; Dinlenme ,Tv seyretme,internet,gazete gibi etkinliklerle hizmet verilmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (388) 311 63 95

-

Sokubaşı Mah. Belediye Yanı BOR

Bor Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 25 TL 30 TL 30 TL
Oda Fiyatı 25 TL 30 TL 30 TL
- . -

Etiketler : , , , , , ,

NİĞDE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.