Menü Aç

Bor Öğretmenevi Hakkında

Bor Öğretmenevi, NİĞDE ili Sokubaşı Mah. Belediye Yanı BOR adresinde yer alan 4 oda ve 11 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Bor Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bor Öğretmenevi; İlçe Merkezinde belediye yanında yer almaktadır.Otobüs terminaline 2 km, hastaneye 500 m ,tren Garına 1km uzaklıkta mesafededir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; Çok Amaçlı Salon (Konferans, Toplantı, Seminer, Sinema, Tiyatro, Düğün Salonu Vb) Konaklama Ünitesi; 4 odalı 11 yataklıdır. Odalarımızda Tv ve buzdolabi mevcut olup 24 saat sıcak su bulmak mümkündür. Lokal kısmında; Dügün,kına gecesi ve her türlü eğlence alanına açıktır. Kahvaltı salonumuzda; Konaklama yapan üyelerimize kahvalti ücrete dahil olmak üzere verilmektedir. Okuma salonunda; Günlük gazeteler ,kitap ve dergi bulunmaktadır. Oturma salonunda; Dinlenme ,Tv seyretme,internet,gazete gibi etkinliklerle hizmet verilmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (388) 311 63 95

-

Sokubaşı Mah. Belediye Yanı BOR

Bor Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 30 TL 35 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 45 TL 45 TL 52.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 60 TL 70 TL
3 Kişilik Oda 90 TL 90 TL 105 TL
4 Kişilik Oda 120 TL 120 TL 140 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

NİĞDE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.