Menü Aç

Borçka Öğretmenevi Hakkında

Borçka Öğretmenevi, ARTVİN ili Gündoğdu Mah.Emniyet Cad.No:8 Borçka /ARTVİN adresinde yer alan 6 oda ve 12 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Borçka Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Borçka Öğretmenevi; şehir merkezinde olup şehirlerarası otobüs terminaline 30 m,/ havaalanına(Batum 70km, Borçka Karagöl Tabiat Parkına 25 km ,Türkiyenin tek Biyosfer alanı Camili Bölgesine 50 km,il Merkezine 32 km,Karadeniz’e (Hopa)36 km,Sarp Sınır Kapısına 60 km uzaklıkta olup, Çoruh nehrinin kıyısında,Borçka ve Muratlı Barajlarının arasında Artvin-Hopa Karayolu üzerinde hizmet vermektedir.Borçka Öğretmenevi hizmet birimleri 1-Çok amaçlı salon(kütüphane+bilgisayar+oturma salonu) 2-Lokal(oyun Salonu) 3-Kahvaltı salonu 4-6 adet otel Odası(2si Aileli) ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (466) 415 24 11

0 (466) 415 24 11

Gündoğdu Mah.Emniyet Cad.No:8 Borçka /ARTVİN

Borçka Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 30 TL 40 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 45 TL 45 TL 60 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 60 TL 80 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

ARTVİN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.