Menü Aç

Boyabat Öğretmenevi Hakkında

Boyabat Öğretmenevi, SİNOP ili Kumluk Mah. İnönü Cd. Boyabat Sinop adresinde yer alan 12 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Boyabat Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Boyabat Öğretmenevi şehir merkezinde olup şehirlerarası otobüs terminaline 500 metredir. Boyabat Öğretmenevi hizmet üniteleri: konaklama bölümü, 1 adet tek kişilik, 2 adet iki kişilik, 3 adet üç kişilik, 1 adet 4 kişilik, 3 adet duble oda, 2 Süit Oda, Yemek Salonu, kahvaltı salonu, oturma salonu, kütüphane, 2 çok amaçlı salon, lokal, kütüphane / okuma salonu ile hizmet vermekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (368) 315 19 61

0 (368) 315 79 77

Kumluk Mah. İnönü Cd. Boyabat Sinop

Boyabat Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Suit Odalarda Bir kişi den fazla her kişi için 20,00 TL ücret alınır. 0-6 yaş çocuklar ücretsiz ancak kahvaltı alırlarsa 5,00 TL kahvaltı ücreti alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 28 TL 33 TL 35 TL
Double Oda Kişi Başı 33 TL 36 TL 40 TL
Suit Oda Kişi Başı 50 TL 60 TL 70 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 56 TL 66 TL 70 TL
3 Kişilik Oda 84 TL 99 TL 105 TL
Double Oda 50 TL 55 TL 60 TL
Suit Oda 70 TL 80 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

SİNOP Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.