Menü Aç

Bozkır Öğretmenevi Hakkında

Bozkır Öğretmenevi, KONYA ili Yukarı Mah.Fevzi Paşa Cad. Belediye Pasajı Kat:3 No:53 adresinde yer alan 12 oda ve 13 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Bozkır Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bozkır Öğretmenevi şehir merkezindedir. 5 oda 13 yataklı konaklama ünitesi vardır. Üç Oda 2 kişilik, bir oda 3 kişilik, bir oda 4 kişiliktir. Okuma salonu,dinlenme salonu ve lokal vardır.Lokalde oyun salonu,bilardo ve masa tenisi mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (332) 426 31 86

-

Yukarı Mah.Fevzi Paşa Cad. Belediye Pasajı Kat:3 No:53

Bozkır Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 14 TL 14 TL 21 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 28 TL 28 TL 42 TL
3 Kişilik Oda 42 TL 42 TL 63 TL

Etiketler : , , , , , , ,

KONYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.