Menü Aç

Bozüyük Öğretmenevi Hakkında

Bozüyük Öğretmenevi, BİLECİK ili Kasımpaşa Mah. Seramik Cad. No:16 Bozüyük adresinde yer alan 22 oda ve 54 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Bozüyük Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bozüyük Öğretmenevi; şehir merkezine 1 km, şehirlerarası otobüs terminaline 100 mt olup, hizmet vermektedir.

Bozüyük Öğretmenevi hizmet üniteleri; 4’ü Süit 22 Oda yemek salonu, kahvaltı salonu, oturma salonu, kütüphane, 2 çok amaçlı salon, bilgisayar odası, otopark, kafeterya, lokal, oto yıkama ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (228) 314 00 60

0 (228) 314 36 53

Kasımpaşa Mah. Seramik Cad. No:16 Bozüyük

Bozüyük Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Odayı Tek Kullanmak İsteyene 15,00 TL Farkı Uygulanır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 35 TL 40 TL 45 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 50 TL 55 TL 60 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 70 TL 80 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

BİLECİK Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.