Menü Aç

Bozyazı Öğretmenevi Hakkında

Bozyazı Öğretmenevi, MERSİN ili Merkez mahallesi Mustafa Deniz cad. no:53 Bozyazı/mersin adresinde yer alan 27 oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Bozyazı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bozyazı Öğretmenevi şehir merkezine 500 metre uzaklıkta olup Otobüs Terminaline 900 metre mesafededir. Deniz kıyısına sıfır olup kendine ait Plajı Bulunmaktadır. Akdenizin en temiz sahiline sahip olan Bozyazı İlçemiz, bu özelliğinden dolayı soyu tükenmekte olan Karetta Karettaların Yaşama alanıdır.Bozyazı Öğretmenevi kurum bünyesinde: 6’sı Süit 26 oda Yemek Salonu Oturma salonu Bilgisayar Odası, Kütüphane Okuma, Salonu Çok Amaçlı Salon, Çocuk Parkı, Otoparkı Lokal Havuz başı Restoran Plaj bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (324) 851 31 36

0 (324) 851 27 03

Merkez mahallesi Mustafa Deniz cad. no:53 Bozyazı/mersin

Bozyazı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 55 TL 60 TL 62 TL
Suit Oda Fiyatı 60 TL 65 TL 68 TL
Oda Fiyatı 55 TL 60 TL 62 TL
Suit Oda Fiyatı 60 TL 65 TL 68 TL
- . -

Etiketler : , , , , , ,

MERSİN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.