Menü Aç

Bucak Ahmet Kadriye Öztürk Öğretmenevi Hakkında

Bucak Ahmet Kadriye Öztürk Öğretmenevi, BURDUR ili Yeni Mah. 1207 Sok. Bucak adresinde yer alan 13 oda ve 32 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Bucak Ahmet Kadriye Öztürk Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (248) 325 24 11

0 (248) 325 24 11

Yeni Mah. 1207 Sok. Bucak

Bucak Ahmet Kadriye Öztürk Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 40 TL
Suit Oda Fiyatı 40 TL 45 TL 50 TL
VIP Oda Fiyatı 45 TL 50 TL 55 TL
Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 40 TL
Suit Oda Fiyatı 40 TL 45 TL 50 TL
VIP Oda Fiyatı 45 TL 50 TL 55 TL

Etiketler : , , , , ,

BURDUR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.