Menü Aç

Burgazada Öğretmenevi Hakkında

Burgazada Öğretmenevi, İSTANBUL ili Gönüllü Cad. No: 61 Burgazada Mah. Adalar İstanbul adresinde yer alan 11 oda ve 26 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran da mevcuttur.

Burgazada Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Aslına bağlı kalınarak restore edilmiş bir köşkte yer alan Burgazada Öğretmenevi, Burgazada’nın en güzel konumunda, Marmara Denizi’nin muhteşem manzarasına sahiptir.

Burgazada Öğretmenevi amacı eğitim çalışanlarının konaklama ihtiyacını karşılamaktır. Bununla birlikte dinlenme ve eğlenme ihtiyaçlarını da imkânları ölçüsünde yerine getirir.

Burgazada Öğretmenevi eğitim çalışanlarının sosyal ve kültürel ihtiyaçları ile meslekî eğitim alanında gelişimlerine ilişkin faaliyetlere imkânları ölçüsünde destek sağlar.
1 suit, 11 oda kapasitesi mevcuttur.

Odalarının tümünde tuvalet banyo bulunmaktadır. Doğalgazlı merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Odalarda 24 saat sıcak su, klima, televizyon, mini bar, kurutma makinesi standarttır.
Konuklarına tertemiz bir oda, içme suyu, terlik, şampuan, sabun ve havlular verilmektedir.

Restoran
80 Kişilik kapalı 150 kişilik açık alanı bulunmaktadır.
Restoranımızda sunulan ürünler hijyenik ortamda hazırlanarak ve uygun şekilde sunulmaktadır.

Kafeterya
70 kişilik açık alanı bulunmaktadır.
Kafeteryada kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.
Öğretmenevi tüm birimlerinde kredi kartı geçerlidir.

-

İletişim Bilgileri

0 (216) 381 27 21 0 (505) 496 80 52

0 (216) 381 24 11

Gönüllü Cad. No: 61 Burgazada Mah. Adalar İstanbul

Burgazada Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: 0-3 yaş grubu çocuklarda yatak istenilmemesi durumunda ücretsizdir. 3-6 yaş grubu çocuklardan niteliğine göre ücret alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 65 TL 77.5 TL 90 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 90 TL 108.5 TL 127 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 130 TL 155 TL 180 TL
3 Kişilik Oda 195 TL 232.5 TL 270 TL
4 Kişilik Oda 260 TL 310 TL 360 TL
Suit Oda 155 TL 186 TL 217 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

İSTANBUL Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.