Menü Aç

Büyükçekmece Öğretmenevi Hakkında

Büyükçekmece Öğretmenevi, İSTANBUL ili Fatih Mah. Sahil Cad. Piyade Sokak No:6 Büyükçekmece adresinde yer alan 6 oda ve 16 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Büyükçekmece Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Büyükçekmece Öğretmenevi, Büyükçekmece’de bulunan kurumumuz sahil kenarındadır. Hizmet ünitelerimiz; 160 kişilik denize nazır restoran, çok amaçlı salon, 6 oda, 16 yatak, okuma ve dinlenme salonları, 60 kişilik lokal, 200 kişilik çay bahçesi ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (212) 883 17 94

0 (212) 883 17 93

Fatih Mah. Sahil Cad. Piyade Sokak No:6 Büyükçekmece

Büyükçekmece Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: 8 yaş ve üzeri çocuklardan tam ücret alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 55 TL 65 TL 75 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 82.5 TL 97.5 TL 112.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 110 TL 130 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

İSTANBUL Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.