Menü Aç

Konya Büyükşehir Merkez Ögretmenevi Hakkında

Konya Büyükşehir Merkez Ögretmenevi, KONYA ili Alaaddin Bulvarı Şems Mah. Mazhar Babalık Sok. No:3 Karatay-KONYA adresinde yer alan 60 oda ve 129 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Konya Büyükşehir Merkez Ögretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (332) 351 22 65

0 (332) 350 91 94

Alaaddin Bulvarı Şems Mah. Mazhar Babalık Sok. No:3 Karatay-KONYA

Konya Büyükşehir Merkez Ögretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.

Fiyat Güncelleme Formu
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 40 TL 50 TL 55 TL
Grup Oda Fiyatı (6 Kişilik) 30 TL 30 TL 35 TL
Suit Oda Fiyatı 40 TL 50 TL 55 TL
Oda Fiyatı 40 TL 50 TL 55 TL
Grup Oda Fiyatı (6 Kişilik) 30 TL 30 TL 35 TL
Suit Oda Fiyatı 40 TL 50 TL 55 TL

Etiketler : , , , , , ,

KONYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

Booking.com
 
Booking.com

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.