Menü Aç

Çağlayancerit Öğretmenevi Hakkında

Çağlayancerit Öğretmenevi, KAHRAMANMARAŞ ili Fatih Mah.Atatürk Cad.No:184 Çağlayancerit /KAHRAMANMARAŞ adresinde yer alan 13 oda ve 21 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Çağlayancerit Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çağlayancerit Öğretmenevi ilçe merkezinde olup,şehirlerarası terminaline 1,5 Km, Kahramanmaraş iline ise 110 Km uzaklıkta hizmet vermektedir. Çağlayancerit Öğretmenevi hizmet üniteleri 13 oda(7 tanesi Tek kişilik oda-4 tanesi iki kişilik oda-2 tanesi üç kişilik Oda) Kahvaltı Salonu Toplantı Odası Lokal Yazlık Çay Bahçesi Spor Salonudur.

-

İletişim Bilgileri

0 (344) 351 24 45

0 (344) 351 24 45

Fatih Mah.Atatürk Cad.No:184 Çağlayancerit /KAHRAMANMARAŞ

Çağlayancerit Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 19 TL 25 TL

Etiketler : , , , , ,

KAHRAMANMARAŞ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.