Menü Aç

Çaldıran Öğretmenevi Hakkında

Çaldıran Öğretmenevi, VAN ili Yavuz Selim Mah. Çaldıran/VAN adresinde yer alan 28 oda ve 60 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Çaldıran Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çaldıran Öğretmenevi; şehir merkezinede, Kaymakamlık konutunun karşısında hizmet vermektedir. Çaldıran Öğretmenevi hizmet üniteleri; 1i Süit 28 Oda Yemek Salonu oturma salonu berber / kuaför çocuk parkı, spor salonu, kafeterya, lokal, çamaşırhane mesciddir.

Çaldıran Öğretmenevi banyolu ve banyosuz odalardan oluşmaktadır. Günlük ya da aylık konaklama yapılabilir. En az üç ay olmak şartı ile yapılan konaklamalarda sözleşme imzalanır ve aylık olduğundan dolayı daha uygun fiyata konaklama yapılabilir.

-

İletişim Bilgileri

0 (432) 412 28 00

0 (432) 000 00 00

Yavuz Selim Mah. Çaldıran/VAN

Çaldıran Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 30 TL
Suit Oda Fiyatı 50 TL 60 TL 60 TL

Etiketler : , , , , ,

VAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.