Menü Aç

Çanakkale Merkez Öğretmenevi Hakkında

Çanakkale Merkez Öğretmenevi, ÇANAKKALE ili Cevatpaşa Mahallesi Kayserili Ahmetpaşa Caddesi No:19/A Çanakkale adresinde yer alan 26 oda ve 78 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Çanakkale Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çanakkale Merkez Öğretmenevi; şehir merkezinde yer almaktadır, şehir limanına 150 m, hava alanına 4 km uzaklıkta olup eşsiz boğaz manzarasına sahiptir. Konaklama bölümü 26 odalı olup tarihi binada hizmet vermektedir. Çanakkale Merkez Öğretmenevi hizmet birimleri alacart Restoran, 2 lokal, çay salonu, berber, kuaför ve çok amaçlı salon ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (286) 213 78 31 0 (286) 217 48 68

0 (286) 213 78 30

Cevatpaşa Mahallesi Kayserili Ahmetpaşa Caddesi No:19/A Çanakkale

Çanakkale Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 56 TL 62 TL 68 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 70 TL 80 TL 90 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 112 TL 124 TL 136 TL
3 Kişilik Oda 168 TL 186 TL 204 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

ÇANAKKALE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.