Çanakkale Merkez Öğretmenevi

Çanakkale Merkez Öğretmenevi, ÇANAKKALE ili Cevatpaşa Mah.Kayserili Ahmetpaşa Cad.No:19/A ÇANAKKALE adresinde yer alan 28 oda ve 80 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Çanakkale Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çanakkale Merkez Öğretmenevi; şehir merkezinde yer almaktadır,şehir limanına 150 m, hava alanına 4 km uzaklıkta olup eşsiz Boğaz manzarasına sahiptir.Konaklama bölümü 28 odalı olup tarihi binada hizmet vermektedir. Çanakkale Merkez Öğretmenevi hizmet birimleri Alacart Restoran, 2 lokal ,çay salonu,berber, kuaför ve çok amaçlı salon ile hizmet vermektedir.

Bir önceki öğretmenevi olan Şavşat Lokali başlıklı sayfamızda Lokal, Öğretmenevi ve Şavşat hakkında bilgiler verilmektedir.

Çanakkale Merkez Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Çanakkale Merkez Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (286) 217 48 68 no'lu telefonu arayınız.

Comments

 • Öğretmeneviniz 18 mart nedeniyle dolu olduğunu öğrendik.Acaba hangi tarihten sonra uygun olabilir..selam..

  İlhami08 Mart 2015
 • formasyon okucam çanakkale merkezde haftada bir gün kalmak istiyorum rezervasyon mu yaptırmam gerekiyor bilgilendirirseniz sevinirim teşekkür ederim.

  elif aşık18 Şubat 2015
  • Konu hakkında detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki telefon numaralarından kurum yetkililerine ulaşınız.
   0 (286) 217 48 68
   0 (286) 213 78 31

   editör18 Şubat 2015
 • Allahım bişe yapın yer yok abim

  Ahmetmete Kolluoğlu21 Ağustos 2014
 • 18 Mart Eğitim fakültesinden Mezun olacak kızımın Mezuniyet töreni için 23-25-26 Haziran 2014 tarihlerinde 3 kişi konaklamak istiyoruz. Bu maili Ramazan beyle görüştükten sonra göndermekte olup 23 Haziram saat 12:00 sularında geleceğimize daire teyit için arayacağımı bildiririm. Teşekkürler.

  Şafak Burak KUMKAPI09 Haziran 2014
  • Merhaba,

   Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

   Saygılarımızla
   Ogretmenevine.com

   editör09 Haziran 2014
 • biz 8 aile çocuklarımıza çanakkaleyi gezdirmek amacı ile şubat tatilinde gelip 25 oçakta 1 gece 16 kişi konaklamak istiyoruz. yeriniz mevcut olurmu fiyatı ne kadar olur bana bilgi verirmisiniz. uygun olan çanakkaledeki diğer öğretmen evinede yönlendirebilirsiniz.ilginize teşekkür ederidm.

  yuksel karakus28 Kasım 2013
  • Merhaba,
   Rezervasyon için yukarıda belirtilen telefon numaralarından kurum ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

   editör28 Kasım 2013

Bir Cevap Yazın


dokuz − = 8

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.