Menü Aç

Cankurtaran Öğretmenevi Hakkında

Cankurtaran Öğretmenevi, İSTANBUL ili Kennedy Caddesi Ahırkapı Sokak No:9 Cankurtaran Fatih / İstanbul adresinde yer alan 22 oda ve 52 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Cankurtaran Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Halen Türkiye turizminin, ekonomisinin ve sanatının en canlı şekilde varlığını sürdürdüğü Tarihi yarımada da yer alan Cankurtaran Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; 22 odalı, 52 yataklı otel bölümü, kurumun kendi imkanlarıyla Yeni restore edilerek tarihi bir görünüme dönüştürülen 130 kişilik restoranı, boğaza nâzır 300 kişilik bahçesi ile öğretmenlerimize ve kamu mensuplarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Cankurtaran Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İstanbulun merkezinde tarihi yarım ada da yer almaktadır. Bir tarafta İstanbul boğazı, Kadıköy, Adalar’ın eşsiz manzarası diğer tarafta tarihte imparatorlukların idare edildiği Topkapı sarayı, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camisi, Kapalı çarşı ve daha nice tarihi yapıtlara komşu sayılabilecek mesafededir..

Cankurtaran Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu merkezi bir yerde olması sebebiyle tedavi maksadıyla şehre gelen üyelerimiz, Üniversite hastanelerine kolayca gidip gelebilmektedirler. Otelde kalan müşteriler ayrıca tarihi ve turistik yerleri görme olanağı bulabilmektedir. İnternet ADSL ağ bağlantısı yapılmıştır. İsteyen üyelerimiz internet erişim imkânlarından faydalanmaktadırlar. Sağlıklı ve hijyen ortamda hazırlanan yiyeceklerle, güler yüzlü ve saygılı hizmet anlayışıyla kafeteryamız ve lokantamız hizmet sunmaya devam etmektedir.

Boğaza nazır bir mekân olan Cankurtaran Öğretmenevi, özellikle düğün, nişan, sünnet gibi merasimler için uygun fiyata en güzel ortamı sağlamak amaçlanmıştır.

-

İletişim Bilgileri

0 (212) 517 24 11

0 (212) 458 24 11

Kennedy Caddesi Ahırkapı Sokak No:9 Cankurtaran Fatih / İstanbul

Cankurtaran Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Klima sadece yaz aylarında kullanılabilmektedir.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 65 TL 75 TL 80 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 130 TL 150 TL 160 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

İSTANBUL Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.