Menü Aç

Çarşamba Öğretmenevi Hakkında

Çarşamba Öğretmenevi, SAMSUN ili Sungurlu Mahallesi Hamam Sokak No:3 (askerlik şubesi yanı) Çarşamba/Samsun adresinde yer alan 6 oda ve 19 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Çarşamba Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çarşamba Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; şehirler arası otobüs terminaline 1 km, Çarşamba Havaalanına 16 km uzaklıkta olup, Yeşilırmak nehri ve tarihi eski hamam yakınında şehir merkezinde hizmet vermektedir. Çarşamba Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu hizmet üniteleri; 6 Oda 18 Yatak (televizyon+Kablosuz İnternet) 1 Oturma Odası (Kütüphane, gazete, 4 bilgisayar ve televizyon) ve 1 Lokal şeklindedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (362) 833 34 74 0 (362) 833 62 37

-

Sungurlu Mahallesi Hamam Sokak No:3 (askerlik şubesi yanı) Çarşamba/Samsun

Çarşamba Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 35 TL 40 TL 45 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 55 TL 60 TL 65 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 70 TL 80 TL 90 TL
3 Kişilik Oda 105 TL 120 TL 135 TL
Suit Oda 80 TL 90 TL 100 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

SAMSUN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.