Menü Aç

Çat Öğretmenevi Hakkında

Çat Öğretmenevi, ERZURUM ili Oyuklu Mah. Şeref Durmuş Cad.i No:7 Çat adresinde yer alan 17 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Çat Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çat Öğretmenevi 2003 yılında faaliyete geçmiştir. Kurumumuz, 1 müdür, 1 müdür yardımcısı ve 3 personeli ile hizmet vermektedir. Kurum İlçe merkezinde yer almaktadır. Erzurum il merkezine uzaklığı 52 km olup Erzurum-Bingöl ve Erzurum- Erzincan karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır.

Çat Öğretmenevi bünyesinde 1 süit, tek ve çift yataklı olmak üzere toplam 17 oda bulunmaktadır. Odalarımızda 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Otelimiz 28 yatak kapasitesi ile üyelerimize hizmet vermektedir. Ayrıca lokal, restaurant, okuma salonu, çamaşırhane, katlara ait oturma salonu ile ihtiyaçlara karşılık vermektedir. Çat Öğretmenevi 24 saat ücretsiz internet hattı mevcuttur. Kurumumuz kalorifer tesisatı ile ısıtılmaktadır

-

İletişim Bilgileri

0 (442) 611 25 52

0 (442) 611 20 11

Oyuklu Mah. Şeref Durmuş Cad.i No:7 Çat

Çat Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 19 TL 22,50 TL

Etiketler : , , , , ,

ERZURUM Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.