Çat Öğretmenevi

Fiyat
0.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Çat Öğretmenevi Tanıtımı

Çat Öğretmenevi 2003 yılında faaliyete geçmiştir. Kurumumuz, 1 müdür, 1 müdür yardımcısı ve 3 personeli ile hizmet vermektedir. Kurum İlçe merkezinde yer almaktadır. Erzurum il merkezine uzaklığı 52 km olup Erzurum-Bingöl ve Erzurum- Erzincan karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır.

Çat Öğretmenevi bünyesinde 1 süit, tek ve çift yataklı olmak üzere toplam 17 oda bulunmaktadır. Odalarımızda 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Otelimiz 28 yatak kapasitesi ile üyelerimize hizmet vermektedir. Ayrıca lokal, restaurant, okuma salonu, çamaşırhane, katlara ait oturma salonu ile ihtiyaçlara karşılık vermektedir. Çat Öğretmenevi 24 saat ücretsiz internet hattı mevcuttur. Kurumumuz kalorifer tesisatı ile ısıtılmaktadır

Çat Öğretmenevi Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.

Tesis ile İletişime Geçin

0 (442) 611 25 52
0 (442) 611 20 11

Oyuklu Mah. Şeref Durmuş Cad.i No:7 Çat

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 17
Yatak Sayısı 28
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

ERZURUM İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar