Çat Öğretmenevi

Çat Öğretmenevi, ERZURUM ili Oyuklu Mah. Şeref Durmuş Cad.i No:7 Çat adresinde yer alan 17 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Çat Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çat Öğretmenevi 2003 yılında faaliyete geçmiştir. Kurumumuz, 1 müdür, 1 müdür yardımcısı ve 3 personeli ile hizmet vermektedir. Kurum İlçe merkezinde yer almaktadır. Erzurum il merkezine uzaklığı 52 km olup Erzurum-Bingöl ve Erzurum- Erzincan karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır.

Çat Öğretmenevi bünyesinde 1 süit, tek ve çift yataklı olmak üzere toplam 17 oda bulunmaktadır. Odalarımızda 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Otelimiz 28 yatak kapasitesi ile üyelerimize hizmet vermektedir. Ayrıca lokal, restaurant, okuma salonu, çamaşırhane, katlara ait oturma salonu ile ihtiyaçlara karşılık vermektedir. Çat Öğretmenevi 24 saat ücretsiz internet hattı mevcuttur. Kurumumuz kalorifer tesisatı ile ısıtılmaktadır

Bir önceki öğretmenevi olan Dicle Öğretmenevi başlıklı sayfamızda Akşam Sanat Okulu, Dicle ve Konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Çat Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
15 TL
19 TL
22,50 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Çat Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (442) 611 25 52 no'lu telefonu arayınız.

Bir Cevap Yazın


9 − altı =

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.