Menü Aç

Çatak Öğretmenevi Hakkında

Çatak Öğretmenevi, VAN ili Adnan Menderes Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:35 Çatak adresinde yer alan 20 oda ve 38 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Çatak Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çatak Öğretmenevi Van şehir merkezine 80 km. uzakta olan Çatak İlçesinde bulunmakta olup ilçenin tek konaklama tesisidir. İlçe merkezinde Çatak Çayı üzerinde, 4 katlı bina olup mülkiyeti Halk Eğitim Merkezine aittir geçici olarak Öğretmenevine tahsis edilmiştir.

Çatak Öğretmenevi 2si suit oda olmak üzere 20 oda vardır. Toplam yatak kapasitesi 36dır. Öğretmenevinde yazlık olarak kullanılan bahçe, bayan kuaförü, lokal, yemek salonu ve konaklama tesisi hizmet vermektedir. Odaların hepsinde uydu alıcılı tv, kablosuz internet bağlantısı vardır. 12 odada sürekli sıcak su vardır. Diğer odalarda ise ortak kullanım alanında banyo vardır. Öğretmenevinde ortak kullanımda olan çamaşır makinesi ütü odası vardır. Kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeği hizmeti verilmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (432) 512 31 14

-

Adnan Menderes Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:35 Çatak

Çatak Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 15 TL 25 TL

Etiketler : , , , , ,

VAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.