Çatak Öğretmenevi

Fiyat
0.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Çatak Öğretmenevi Tanıtımı

Çatak Öğretmenevi Van şehir merkezine 80 km. uzakta olan Çatak İlçesinde bulunmakta olup ilçenin tek konaklama tesisidir. İlçe merkezinde Çatak Çayı üzerinde, 4 katlı bina olup mülkiyeti Halk Eğitim Merkezine aittir geçici olarak Öğretmenevine tahsis edilmiştir.

Çatak Öğretmenevi 2si suit oda olmak üzere 20 oda vardır. Toplam yatak kapasitesi 36dır. Öğretmenevinde yazlık olarak kullanılan bahçe, bayan kuaförü, lokal, yemek salonu ve konaklama tesisi hizmet vermektedir. Odaların hepsinde uydu alıcılı tv, kablosuz internet bağlantısı vardır. 12 odada sürekli sıcak su vardır. Diğer odalarda ise ortak kullanım alanında banyo vardır. Öğretmenevinde ortak kullanımda olan çamaşır makinesi ütü odası vardır. Kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeği hizmeti verilmektedir.

Çatak Öğretmenevi Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.

Tesis ile İletişime Geçin

0 (432) 512 31 14

Adnan Menderes Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:35 Çatak

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 20
Yatak Sayısı 38
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

VAN İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar