Menü Aç

Çatalca Öğretmenevi Hakkında

Çatalca Öğretmenevi, İSTANBUL ili Ferhatpaşa Cad. No:102 Çatalca adresinde yer alan 26 oda ve 50 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Çatalca Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çatalca Öğretmenevi‘nde gerek günlük ziyaretçilere, gerekse yatılı ziyaretçile daha iyi hizmet verilebilmesi için odaların yatak ve bazıları yerel imkânlar ile değiştirildi. Ardından Kaymakam’ın takibi sonucu İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce ve İl Özel İdare Müdürlüğünce çıkartılan 50.000 TL ödenek ile odaların duş ve tuvaletleri modern bir hale getirilmiştir.

Gerek öğretmenlerin, gerek kamuda çalışan memurlarla birlikte vatandaşların uğrak mekânlarından biri olan Çatalca Öğretmenevi‘nin oyun salonu ve dinlenme salonu baştan aşağı yenilendi. Eski oyun salonuna misafirlerin yoğun isteği üzerine bilardo masası konuldu. Ayrıca yine gelen talepler üzerine toplantı salonuna portatif masa tenisi konularak, toplantı olmayan günlerde misafirlerin bu imkandan yararlanması sağlandı.

Kurum İstanbul kentinin yeşil alanı geniş, nefes alan, sakin bir bölgesindedir. Doğa içinde geçirilecek tatil günü sonunda dinlenebileceğiniz bir tesistir. İlçeye bağlı Karadeniz kıyısındaki Yalıköy ve Çilingoz plajları görülmeye ve eğlenmeye değer yerlerdir. Kurum, kalabalık toplantılara imkan veren bağımsız toplantı salonu, sauna ve spor salonu ile hizmet vermektedir.

Kurumumuz ilçe merkezindedir. İl merkezine 55 km uzaklıktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (212) 789 21 89

0 (212) 787 13 53

Ferhatpaşa Cad. No:102 Çatalca

Çatalca Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Kamu fiyat tarifesi uygulanmaktadır. 0-6 Yaş arası çocuklar ücretsizdir. Paylaşımsız oda, konaklamanın doluluk durumuna göre verilir.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 40 TL 50 TL 60 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 70 TL 70 TL 70 TL
Suit Oda Kişi Başı 100 TL 100 TL 100 TL
Kahvaltı Kişi Başı 10 TL 10 TL 10 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 80 TL 100 TL 120 TL
Suit Oda 130 TL 130 TL 130 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

İSTANBUL Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.