Çay Öğretmenevi

Fiyat
0.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Çay Öğretmenevi Tanıtımı

Çay Öğretmenevi; Öğretmenlerinin sosyal,kültürel ve moral ihtiyaçlarının karşılanması, mesleki ve kültürel gelişmelerini sağlamak amacıyla 1981 yılından itibaren tesis edilmeye başlanmıştır. M.E.B. Öğretmene Hizmet ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına bağlı olarak önceleri mütevazi şartlarda ve mekanlarda başlayan ve öğretmenlerimizin mesleki dayanışmaları ile hizmet içinde ortaya çıkacak ihtiyaçlarının giderilmesini amaçlayan bu kurumlarla birlikte ilçemiz öğretmenlerin kendi imkan ve çabalarıyla “Çay Öğretmenevi ve A.S.O Müdürlüğü” olarak hizmet vermektedir. Öğretmenevimiz idari hizmetler kadrosunda 1 Müdür 1 Müdür Yardımcısı ve Yardımcı Hizmetler sınıfında personeli ile hizmet vermektedir.

Çay Öğretmenevi Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.

Tesis ile İletişime Geçin

0 (272) 631 24 11

Vakıf Mah. Çevreyolu Üzeri No:14 Çay

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 15
Yatak Sayısı 30
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

AFYONKARAHİSAR İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar