Menü Aç

Çay Öğretmenevi Hakkında

Çay Öğretmenevi, AFYONKARAHİSAR ili Vakıf Mah. Çevreyolu Üzeri No:14 Çay adresinde yer alan 15 oda ve 30 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Çay Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çay Öğretmenevi; Öğretmenlerinin sosyal,kültürel ve moral ihtiyaçlarının karşılanması, mesleki ve kültürel gelişmelerini sağlamak amacıyla 1981 yılından itibaren tesis edilmeye başlanmıştır. M.E.B. Öğretmene Hizmet ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına bağlı olarak önceleri mütevazi şartlarda ve mekanlarda başlayan ve öğretmenlerimizin mesleki dayanışmaları ile hizmet içinde ortaya çıkacak ihtiyaçlarının giderilmesini amaçlayan bu kurumlarla birlikte ilçemiz öğretmenlerin kendi imkan ve çabalarıyla “Çay Öğretmenevi ve A.S.O Müdürlüğü” olarak hizmet vermektedir. Öğretmenevimiz idari hizmetler kadrosunda 1 Müdür 1 Müdür Yardımcısı ve Yardımcı Hizmetler sınıfında personeli ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (272) 631 24 11

-

Vakıf Mah. Çevreyolu Üzeri No:14 Çay

Çay Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 18 TL 22 TL 28 TL

Etiketler : , , , ,

AFYONKARAHİSAR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.