Menü Aç

Çaybaşı Öğretmenevi Hakkında

Çaybaşı Öğretmenevi, ORDU ili Çınar Mah.Talip Bayrak Cad. No:18 Çaybaşı/ORDU adresinde yer alan 3 oda ve 10 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Çaybaşı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çaybaşı Öğretmenevi ilçe meydanına çok yakın Ünye ilçesine 28 km, Ordu iline 105 km havaalanına 70 km mesafededir.Çaybaşı Öğretmenevi 3 odalı ve 10 yataklı konaklama ünitesi ile lokal hizmetleri verilmektedir. 24 saat sıcak su ve kalorifer hizmetinizdedir. İlçede başka konaklama hizmeti veren kuruluş yoktur ve gecelik ücretlerimiz hesaplıdır.

-

İletişim Bilgileri

0 (452) 391 32 70

0 (452) 391 31 61

Çınar Mah.Talip Bayrak Cad. No:18 Çaybaşı/ORDU

Çaybaşı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 8 TL 10 TL TL

Etiketler : , , , ,

ORDU Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.