Menü Aç

Çaycuma Öğretmenevi Hakkında

Çaycuma Öğretmenevi, ZONGULDAK ili Çay Mah. Döner Sk. No:3 Çaycuma /Zonguldak adresinde yer alan 5 oda ve 15 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Çaycuma Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çaycuma Öğretmenevi ilçe merkezinde olup, hizmetlerini tarihi koruma altındaki bir binada sürdürmektedir.

Çaycuma Öğretmenevi iki katlı olup 5 odalı otel birimi, lokali oturma salonu, kuaförü ve çok amaçlı salonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.Bölgenin tek havaalanının bulunduğu ilçemiz,denize 25km. uzakta, eşsiz bir doğaya, keşfedilmeye layık tarihi ve turistik mekanlara sahiptir.

-

İletişim Bilgileri

0 (372) 615 21 35

0 (372) 615 21 35

Çay Mah. Döner Sk. No:3 Çaycuma /Zonguldak

Çaycuma Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı (Paylaşımlı) 28 TL 35 TL 40 TL
Oda Fiyatı 35 TL 40 TL 45 TL
Oda Fiyatı (Paylaşımlı) 28 TL 35 TL 40 TL
Oda Fiyatı 35 TL 40 TL 45 TL

Etiketler : , , , , ,

ZONGULDAK Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.