Menü Aç

Çayeli Ögretmenevi Hakkında

Çayeli Ögretmenevi, RİZE ili Eski Pazar Mah. Sinan Özen Sok. ÇAYELİ / RİZE adresinde yer alan 5 oda ve 12 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Çayeli Ögretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çayeli Ögretmenevi Karadeniz’in saklı cenneti Rize’nin şirin ilçesi Çayeli’nde bulunmaktadır. Sahile ve karadeniz sahil yoluna sıfır konumda olan öğretmenevimiz Trabzon hava limanına 70 km Rize merkeze 15km Ayder yaylasına 50km meşhur Ağaran şelalesine 10 km ve Gürcistan’ın Batum şehir merkezine 100 km mesafede tam bir turizm merkezi konumundadır. Öğretmenevimiz denize sıfır konumda olup Çayeli’nde bulunan 2 adet plaja 1 km uzaklıktadır. Öğretmenevimizin bahçesinde bir kültür müzesi ve geniş otopark alanı mevcuttur.Çayeli Ögretmenevi hizmet üniteleri: 4 adet yarım süıt 1 adet aile süıt olmak üzere 5 adet oda oturma salonu 2 çok amaçlı salon(500 er kişi kapasiteli) bilgisayar odası lokal fitness salonu sauna yemek salonu bahçede oto park ve çocuk parkı kültür müzesi siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (464) 532 30 22

0 (464) 532 30 22

Eski Pazar Mah. Sinan Özen Sok. ÇAYELİ / RİZE

Çayeli Ögretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin tamamı alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 70 TL 80 TL 90 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 140 TL 160 TL 180 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 140 TL 160 TL 180 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

RİZE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.