Menü Aç

Çayırlı Öğretmenevi Hakkında

Çayırlı Öğretmenevi, ERZİNCAN ili Fatih Mah. Eski Hükümet Konağı Yolu Atatürk Cad. Özel İdare İş Hanı. 24500 Çayırlı adresinde yer alan 12 oda ve 24 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran da mevcuttur.

Çayırlı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çayırlı Öğretmenevi; Erzincan iline 115 km, Erzurum iline 120 km. Yedi göllere 40 km uzaklıktadır. Çayırlı Öğretmenevi hizmet üniteleri; 1i Süit 11 Oda Yemek Salonu oturma salonu otopark.

-

İletişim Bilgileri

0 (446) 311 23 50

0 (446) 311 23 50

Fatih Mah. Eski Hükümet Konağı Yolu Atatürk Cad. Özel İdare İş Hanı. 24500 Çayırlı

Çayırlı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 15 TL 20 TL

Etiketler : , , , ,

ERZİNCAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.