Menü Aç

Çaykara Öğretmenevi Hakkında

Çaykara Öğretmenevi, TRABZON ili Işıklı Mh. Belediye Cd. No:24/A Çaykara adresinde yer alan 23 oda ve 60 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Çaykara Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çaykara Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; Çaykara ilçe merkezinde olup Trabzon ili şehirler arası otobüs terminaline 75 km, Trabzon havaalanına 75 km Uzungöl’e 19km Sümela Manastırı’na 115km, Rize Ayder yaylasına 135km,Sultan Murat Yaylasına 13km uzaklıkta olup, Solaklı Deresinin kıyısında, dere manzarası ile hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; 23 Oda, Yemek ve kahvaltı salonu, oturma salonu, kantin, lokal, okuma köşesi, eğlence ünitesi mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (462) 616 15 35 - 0 (537) 666 69 79

0 (462) 616 15 35

Işıklı Mh. Belediye Cd. No:24/A Çaykara

Çaykara Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 35 TL 40 TL 45 TL
Oda Fiyatı 35 TL 40 TL 45 TL
- . -

Etiketler : , , ,

TRABZON Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.