Menü Aç

Çekerek Öğretmenevi Hakkında

Çekerek Öğretmenevi, YOZGAT ili Bahçelievler Mah. Adnan Darendeliler Cad.No:29 Çekerek/YOZGAT adresinde yer alan 11 oda ve 22 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Çekerek Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çekerek Öğretmenevi terminale, belediye, kaymakamlık vb. resmi kurumlara 150-200 metre mesafede olup ilçenin en merkezi yerindedir. Çekerek Öğretmenevi 24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir. Kurumumuza gelen misafirlerimiz beklediklerinin kat kat fazlasıyla karşılaştıkları için memnuniyetleri hep dile getirmektedirler.

-

İletişim Bilgileri

0 (354) 468 11 60

0 (354) 468 11 60

Bahçelievler Mah. Adnan Darendeliler Cad.No:29 Çekerek/YOZGAT

Çekerek Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 17 TL 20 TL 23 TL

Etiketler : , , , , ,

YOZGAT Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.