Menü Aç

Ceylanpınar Öğretmenevi Hakkında

Ceylanpınar Öğretmenevi, ŞANLIURFA ili Cumhuriyet Caddesi Hükümet Konağı Karşısı - Ceylanpınar - ŞANLIURFA adresinde yer alan 27 oda ve 50 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Ceylanpınar Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ceylanpınar Öğretmenevi şehir merkezinde hükümet konağı ve ilçe Jandarma komutanlığının karşısında Suriye sınırına sıfır noktasındadır. Öğretmenevimizin bahçe alanı 2500 metre kare olup 1400 metre karelik alana mermer ve parke taşı döşemesi yapılmış ve yine çevre düzenlemesi kapsamında 116 ağaç ekilmiş bahçe alanının tamamını kapsayacak şekilde kablosuz internet mevcuttur. Ceylanpınar Öğretmenevi hizmet üniteleri; 9 uSüit 27 Oda Yemek Salonu 2 adet oturma salonu çocuk parkı yapım aşamasında otopark olarak İlçe milli Eğitim Müdürlüğünün alanı kullanılabilmektedir. lokal olarak yazlık ve kışlık alanlarımız mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (414) 471 43 68

-

Cumhuriyet Caddesi Hükümet Konağı Karşısı - Ceylanpınar - ŞANLIURFA

Ceylanpınar Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 18 TL 22 TL 25 TL

Etiketler : , , , ,

ŞANLIURFA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.