Ceylanpınar Öğretmenevi

Fiyat
0.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Ceylanpınar Öğretmenevi Tanıtımı

Ceylanpınar Öğretmenevi şehir merkezinde hükümet konağı ve ilçe Jandarma komutanlığının karşısında Suriye sınırına sıfır noktasındadır. Öğretmenevimizin bahçe alanı 2500 metre kare olup 1400 metre karelik alana mermer ve parke taşı döşemesi yapılmış ve yine çevre düzenlemesi kapsamında 116 ağaç ekilmiş bahçe alanının tamamını kapsayacak şekilde kablosuz internet mevcuttur. Ceylanpınar Öğretmenevi hizmet üniteleri; 9 uSüit 27 Oda Yemek Salonu 2 adet oturma salonu çocuk parkı yapım aşamasında otopark olarak İlçe milli Eğitim Müdürlüğünün alanı kullanılabilmektedir. lokal olarak yazlık ve kışlık alanlarımız mevcuttur.

Ceylanpınar Öğretmenevi Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.

Tesis ile İletişime Geçin

0 (414) 471 43 68

Cumhuriyet Caddesi Hükümet Konağı Karşısı - Ceylanpınar - ŞANLIURFA

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 27
Yatak Sayısı 50
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

ŞANLIURFA İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar