Menü Aç

Cizre Öğretmenevi Hakkında

Cizre Öğretmenevi, ŞIRNAK ili Alibey Mah. Meydanbaşı Cad. No: 3 Cizre adresinde yer alan 67 oda ve 121 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Cizre Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Cizre Öğretmenevi; şehir merkezinde, şehirlerarası otobüs terminaline 1 km,yeni havaalanına 10 km uzaklıkta olup Dicle nehri manzarasıyla,şehrin tarihi ve turistik yerleri yakınında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

0 (486) 616 15 29 - 0 (486) 616 11 45

04866167217

Alibey Mah. Meydanbaşı Cad. No: 3 Cizre

Cizre Öğretmenevi 2015 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 40 TL

Etiketler : , , , , ,

ŞIRNAK Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

Haberler/Duyurular

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.