Cizre Öğretmenevi

Cizre Öğretmenevi, ŞIRNAK ili Alibey Mah. Meydanbaşı Cad. No: 3 Cizre adresinde yer alan 67 oda ve 121 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Cizre Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Cizre Öğretmenevi; şehir merkezinde, şehirlerarası otobüs terminaline 1 km,yeni havaalanına 10 km uzaklıkta olup Dicle nehri manzarasıyla,şehrin tarihi ve turistik yerleri yakınında hizmet vermektedir.

Bir önceki öğretmenevi olan Karaman Merkez Öğretmenevi başlıklı sayfamızda Akşam Sanat Okulu, Çok Amaçlı Salon ve Konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Cizre Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
30 TL
35 TL
40 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Cizre Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (486) 616 15 29 no'lu telefonu arayınız.

Comments

  • Ailemle birlikte cehennem sıcağını andıran bir ağustos gününde misafir olduk Cizre öğretmenevine…! Yürekleri dost sıcaklığı, gülümseyen gözleri sevgi tomurcukları yayan bir müdür ve personeli ile karşılandık,gördüğümüz ilgi ve gezdiğimiz mekanlar ile unutulmaz bir Cizre anısı yaşamımıza katarak ayrıldık,kucak dolusu sevgi ve saygılar….

    Abdurrahman12 Ağustos 2014

Bir Cevap Yazın


üç + 7 =

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.