Menü Aç

Çorlu Öğretmenevi Hakkında

Çorlu Öğretmenevi, TEKİRDAĞ ili Muhittin Mah. Şinasi Kurşun Cad. Kestane Sok. No7 ÇORLU adresinde yer alan 13 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Çorlu Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çorlu Öğretmenevi şehir merkezinde Heykel Meydanı arkasında bulunmaktadır. Otogara 1 km. havalanına 5 km mesafededir.2 süit olmak üzere 11 oda olup, 23 yatak kapasitemiz mevcuttur. Çorlu Öğretmenevi lokal, lokanta, pastahane bölümleri mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0(282) 651 95 14

0(282) 651 95 14

Muhittin Mah. Şinasi Kurşun Cad. Kestane Sok. No7 ÇORLU

Çorlu Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 30 TL 45 TL 50 TL
Oda Fiyatı 30 TL 45 TL 50 TL
- . -

Etiketler : , , , , ,

TEKİRDAĞ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.