Menü Aç

Çorum Merkez Öğretmenevi Hakkında

Çorum Merkez Öğretmenevi, ÇORUM ili Bahçelievler Mah. Çamlık Cad. No:12 Çorum adresinde yer alan 30 oda ve 54 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Çorum Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çorum Merkez Öğretmenevi odalarında 24 saat sıcak su, duşa kabin, saç kurutma makinesi, 82 ekran LCD TV, uydu yayını, Wi-Fi, telefon ve minibar hizmeti verilmektedir. Otelimiz 6 suit, 6 double, 12 iki kişilik, 6 üç kişilik oda olmak üzere toplam 30 oda, 54 yatak ve 66 kişi kapasitelidir.

Çorum Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak; Türk millî eğitiminin genel amaçları doğrultusunda yasa, yönetmelik ve kurallara bağlı sosyal, kültürel tesis özelliğini koruyarak; kaliteyi en üst seviyeye çıkaran, üyelerimize ve üye yakınlarına odaklı yeme, içme, dinlenme ve eğlenme ihtiyaçlarını karşılayan bir kurum olmaktır.

-

İletişim Bilgileri

0 (364) 221 75 47

0 (364) 221 75 44

Bahçelievler Mah. Çamlık Cad. No:12 Çorum

Çorum Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğini ibraz etmeleri halinde, öğrenci ve spor müsabakalarına gelen misafirlere "Öğretmen" fiyat tarifesi uygulanmaktadır. 0-3 yaş arası çocuklar ücretsizdir. 3-6 yaş arası çocuklardan %50 ücret alınır. 6 yaş ve üzeri çocuklardan tam ücret alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 50 TL 55 TL 60 TL
3 Kişilik Oda Kişi Başı 45 TL 50 TL 55 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 75 TL 80 TL 90 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Double Oda 100 TL 110 TL 120 TL
Suit Oda 160 TL 180 TL 200 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

ÇORUM Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.