Menü Aç

Çubuk Öğretmenevi Hakkında

Çubuk Öğretmenevi, ANKARA ili Yavuz Selim Mah. Duru Sok. No:13 Çubuk/ANKARA adresinde yer alan 24 oda ve 49 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Çubuk Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çubuk Öğretmenevi Çubuk merkezinde Millet parkının ve Çubuk çayının kenarında, Ankara’ya 38 km,/ şehirlerarası otobüs terminaline 41 km,/ Esenboğa havaalanına 18 km, Çubuk 2 baraj mesire yerine 5 km, Karagöl mesire alanına 26 km uzaklıkta olup, 7/24 hizmet vermektedir.Çubuk Öğretmenevi hizmet üniteleri; 2 Double, 6 Tek, 6 Üç, 10 çit kişilik toplamda 24 Oda, yemek salonu, kahvaltı salonu, oturma salonu, kantin otopark ve lokal ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (312) 837 27 88

0 (312) 837 67 77

Yavuz Selim Mah. Duru Sok. No:13 Çubuk/ANKARA

Çubuk Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Paylaşımlı odada tek kalınmak istediğinde diğer yatak ücretinin yarısı ücrete ilave edilir. Kahvaltı ve yemek verilmemektedir, alınan ücretin içeriğinde bu hizmetler dahil değildir.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı (Tek Kişi) 40 TL 45 TL 50 TL
Oda Fiyatı (Paylaşımlı) 30 TL 35 TL 40 TL
Double Oda Fiyatı 50 TL 60 TL 70 TL
Oda Fiyatı (Paylaşımlı) 40 TL 45 TL 50 TL
Double Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 40 TL
Oda Fiyatı (Tek Kişi) 50 TL 60 TL 70 TL
- . -

Etiketler : , , , ,

ANKARA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.