Menü Aç

Çüngüş Ögretmenevi Hakkında

Çüngüş Ögretmenevi, DİYARBAKIR ili Camiikebir Mah.Hastane Cad.No:2/A Çüngüş/Diyarbakır adresinde yer alan 12 oda ve 22 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Çüngüş Ögretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Çüngüş Ögretmenevi ilçe merkezinde olup hükümet konağı yakınında hizmet vermektedir. Çüngüş Ögretmenevi hizmet üniteleri: 2 süit oda, 2 banyolu oda, 8 normal oda, 1 adet mutfak, 1 adet çamaşırhane, 1 adet mescit, 1 adet misafir odası, 1 adet lokal, 1 toplantı salonu ve 1 adet idare odasından ibarettir.

Çüngüş Öğretmenevi Sanat ve Kültür Merkezimiz bilgi, bilim ve teknolojinin sosyal hayata indirgenmesinde özgün ve seçkin farklılıklar üreterek tüm birimlerimizde, engin kültür sanat ve medeniyet birikimlerimizi etkili biçimde kullanarak, tesisimizde müşteri ve misafirlerimize sunduğumuz ferah, sıcak, samimi ve hijyen ortamlarla yaşam kalitesini üst seviyeye taşıyarak yönetmelik ve amaçları doğrultusunda kaynaklarımızı planlayarak hedeflenen önceliklerimizi ve özlenen geleceği yakalamak hedefimizdir.

-

İletişim Bilgileri

0 (412) 541 21 84 0 (412) 541 22 82

-

Camiikebir Mah.Hastane Cad.No:2/A Çüngüş/Diyarbakır

Çüngüş Ögretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Sivil misafirler bu öğretmenevinde konaklayamamaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Grup Odası Kişi Başı 12.5 TL 15 TL - TL
2 Kişilik Oda Kişi Başı 17.5 TL 20 TL - TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 26.25 TL 30 TL - TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 35 TL 40 TL - TL
Suit Oda 45 TL 50 TL - TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

DİYARBAKIR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.