Menü Aç

Daday Öğretmenevi Hakkında

Daday Öğretmenevi, KASTAMONU ili Merkez Mah. Cumhuriyet Cad. Hayrettin Evhad Sok. No:1 Daday/Kastamonu adresinde yer alan 6 oda ve 13 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Daday Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Daday Öğretmenevi öğretmenlerimizin kaynaşmasını ve dayanışma içinde olmasını sağlamak amacıyla öğretmenlerimizin fikirlerini ve tecrübelerini paylaştıkları huzurlu bir ortamda tüm misafirlerimize hizmet vermektir.

-

İletişim Bilgileri

0 (366) 616 20 22

0 (366) 616 11 58

Merkez Mah. Cumhuriyet Cad. Hayrettin Evhad Sok. No:1 Daday/Kastamonu

Daday Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 25 TL 30 TL 35 TL
Suit Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 40 TL
Suit Oda Fiyatı 25 TL 30 TL 35 TL
Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 40 TL

Etiketler : , , , , ,

KASTAMONU Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.