Menü Aç

Dazkırı Öğretmenevi Hakkında

Dazkırı Öğretmenevi, AFYONKARAHİSAR ili Yeşilyurt Mah. 65. Sok Dazkırı/AFYONKARAHİSAR adresinde yer alan 8 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Dazkırı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Dazkırı Öğretmenevi; İlçe merkezinde olup, Denizli Ankara Karayolu üzerinde hizmet vermektedir. Dazkırı Öğretmenevi hizmet üniteleri; çay ocağı, toplantı salonu, oturma salonu, kahvaltı salonu, oyun salonu.

-

İletişim Bilgileri

0 (272) 421 32 25

-

Yeşilyurt Mah. 65. Sok Dazkırı/AFYONKARAHİSAR

Dazkırı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: 3 yaşın üzerindeki çocuklardan tam ücret alınmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 35 TL 45 TL 55 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 70 TL 90 TL 110 TL
Suit Oda 100 TL 125 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

AFYONKARAHİSAR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.