Menü Aç

Demre Öğretmenevi Hakkında

Demre Öğretmenevi, ANTALYA ili Büyükkum Mahallesi Kömürlük Mevkii Demre Antalya adresinde yer alan 29 oda ve 79 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Demre Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Demre Öğretmenevi olarak vizyonumuz; kaliteli, yenilikçi ve kendini sürekli geliştiren hizmetlerimiz ile öncü bir kurum haline gelebilmektir.

Demre Öğretmenevi olarak misyonumuz; çağımızın getirdiği yeniliklere süratle uyum sağlayarak, yerinde yatırımlarla misafirlerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir.

Öğretmenevimiz; İlçe merkezine 2 km, otobüs terminaline 2 km, Antalya havaalanına 145 km uzaklıkta olup, Deniz kıyısında, tüm odalarımız deniz manzarası ile hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; 29 Oda, yemek salonu, kahvaltı salonu, oturma salonu, 1 çok amaçlı salon, yüzme havuzu, çocuk parkı, otopark, lokal…

-

İletişim Bilgileri

0 (242) 871 23 88

0 (242) 871 63 14

Büyükkum Mahallesi Kömürlük Mevkii Demre Antalya

Demre Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: 0-3 yaş grubu ücretsizdir. 3-6 yaş grubundan %50 oranında ücret alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 50 TL 55 TL 60 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 100 TL 110 TL 120 TL
3 Kişilik Oda 150 TL 165 TL 180 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

ANTALYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.