Menü Aç

Dereli Öğretmenevi Hakkında

Dereli Öğretmenevi, GİRESUN ili Dereli mah.Cemal Müdür Cad.No:3-DERELİ adresinde yer alan 17 oda ve 24 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Dereli Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Dereli Öğretmenevi Giresun İline 30 km.Kümbet yaylasına 20 km. mesafededir.Dereli Öğretmenevi İlçe merkezinde Aksu deresi kenarındadır.Dereli Öğretmenevi Hizmet ünitelerimiz yatakhane,lokal,oturma salonu,Kütüphane okuma salonu dur.Yataklarımız 2 tane süit oda,6 tane 2 kişilik oda,2 tane 3 kişilik oda,1 tane 4 kişilik oda vardır.Süit ve 2 kişilik odalarda duş içinde bulunmaktadır.Her odamızda tv mevcuttur.Ayrıca İnternet bağlantısı tüm odalarda sağlanmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (454) 381 21 25

0 (454) 381 21 25

Dereli mah.Cemal Müdür Cad.No:3-DERELİ

Dereli Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
Suit Oda Kişi Başı 30 TL 35 TL 40 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 40 TL 50 TL 60 TL
3 Kişilik Oda 60 TL 75 TL 90 TL
4 Kişilik Oda 80 TL 100 TL 120 TL
Suit Oda 60 TL 70 TL 80 TL

Etiketler : , , , , , , , , ,

GİRESUN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.