Menü Aç

Dernekpazarı Öğretmenevi Hakkında

Dernekpazarı Öğretmenevi, TRABZON ili Hükumet cad. No:13 Dernekpazarı/TRABZON adresinde yer alan 14 oda ve 29 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste da mevcuttur.

Dernekpazarı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Dernekpazarı Öğretmenevi; Of-Çaykara yolu üzeri 17.km.de şehir merkezindedir. Uzungöl’e 25 km’dir. Her saatte Trabzon’a ve Uzungöl’e vasıta vardır. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri;29 Yataklı odalarımız 2 Yataklı 9,3 Yataklı 3 ve 2 Duble(iki kişilik)şeklindedir.24 saat sıcak su vardır. 5 odada televizyon vardır. WC ve Banyolar oda içindedir.2 odada mini buzdolabı vardır.

-

İletişim Bilgileri

0 (462) 681 27 40

0 (462) 681 27 40

Hükumet cad. No:13 Dernekpazarı/TRABZON

Dernekpazarı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 20 TL 25 TL
- . -

Etiketler : , ,

TRABZON Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.