Menü Aç

Devrek Öğretmenevi Hakkında

Devrek Öğretmenevi, ZONGULDAK ili Yeni Mah. Ankara Asfaltı Cad. No:77 Devrek Zonguldak adresinde yer alan 7 oda ve 22 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Devrek Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Devrek Öğretmenevi; şehir merkezine 1 km,/ şehirlerarası otobüs terminaline 2 km uzaklıkta olup,şehrin Ankara yönünden giriş kısmındadır. Devrek Çayının kıyısında dağ manzarası ve temiz havası ile konuklarımıza hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; Devrek Öğretmenevi bünyesinde 7 adet oda (tv, duşa kabin, internet, 24 saat sıcak su) 22 yatak kapasitesi Yemek Salonu, kahvaltı salonu, oturma salonu, Yazlık Bahçe Dinlenme ve Yemek Yeme amaçlı kullanılmaktadır) kütüphane çok amaçlı salon çocuk parkı lokal ve Düğün Salonu ile konuklarına hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (372) 556 30 53

0 (372) 556 30 53

Yeni Mah. Ankara Asfaltı Cad. No:77 Devrek Zonguldak

Devrek Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 35 TL 40 TL 45 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 52.5 TL 60 TL 67.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 70 TL 80 TL 90 TL
3 Kişilik Oda 105 TL 120 TL 135 TL
4 Kişilik Oda 140 TL 160 TL 180 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

ZONGULDAK Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.