Menü Aç

Dikili Öğretmenevi Hakkında

Dikili Öğretmenevi, İZMİR ili İsmetpaşa Mah. Aatatürk Cad. No:14 DİKİLİ/ İZMİR adresinde yer alan 8 oda ve 16 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Dikili Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Dikili Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Alışveriş merkezlerinin ortasında 2 Tek , 4 çift, 1 dörtlü, 1 süit oda olmak üzere 8 oda 16 yatak kapasiteli kahvaltı, dinlenme salonu ve 20 bilgisayarlı bilgi teknoloji odamızla üyelerimize hizmet vermektedir.

Odalarımızda; klima, kablolu/kablosuz internet ağı, uydu tv yayını, mini bar, 24 saat sıcak su ve jeotermal ısıtma bulunmaktadır. Lokal bölümü Şehir merkezinde güneşin en güzel battığı yerde denize sıfır geniş ve bakımlı bahçesiyle sıcak-soğuk içecekler yanında alakart (Ayvalık tostu, çöp şiş, her türlü ızgara) tabildot yemek, okuma ve oyun salonuyla gün boyu üyelerimize ve halkımıza hizmet vermektedir

-

İletişim Bilgileri

0 (232) 671 24 11

0 (232) 671 24 11

İsmetpaşa Mah. Aatatürk Cad. No:14 DİKİLİ/ İZMİR

Dikili Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 60 TL 65 TL 70 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 120 TL 130 TL 140 TL
Suit Oda 180 TL 195.5 TL 210 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

İZMİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.