Menü Aç

Dikmen Öğretmenevi Hakkında

Dikmen Öğretmenevi, SİNOP ili Kırçal M.İtfaiye Sok. No:26 Hükümet Binası Kat:3 Dikmen/SİNOP adresinde yer alan 10 oda ve 18 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Dikmen Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Dikmen Öğretmenevi olarak vizyonumuz; Öğretmenevimizi tarihi yapısı içerisinde güven ve dürüstlüğü ilke edinerek güler yüzlü, hoşgörülü, sevgi ve saygı temeline dayalı kaliteli hizmet anlayışıyla diğer öğretmenevleri arasında farklı bir konuma getirmektir.

Dikmen Öğretmenevi olarak misyonumuz; Sürekli kendini yenileyen, her şeyin en iyisine layık olduğunu düşündüğümüz öğretmenlerimize ve bizden hizmet alan her bireye daha kaliteli hizmet verebilmek.

-

İletişim Bilgileri

0 (368) 771 24 30

0 (368) 771 24 30

Kırçal M.İtfaiye Sok. No:26 Hükümet Binası Kat:3 Dikmen/SİNOP

Dikmen Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 18 TL 22 TL 25 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 36 TL 44 TL 50 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

SİNOP Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.