Menü Aç

Diyadin Öğretmenevi Hakkında

Diyadin Öğretmenevi, AĞRI ili Özel İdare İş hanı Göl Mah. Fatih Cad. No.78 Diyadin/AĞRI adresinde yer alan 18 oda ve 30 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Diyadin Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Diyadin Öğretmenevi şehir girişinde merkezde olup, Diyadin şifalı kaplıcalarına 7 km uzaklıktadır. Diyadin Öğretmenevi tek ve iki kişilik odalarda konaklama hizmeti vermektedir. Ayrıca lokal, oturma salonu, masa tenisi ve bilardo salonumuzla sosyal amaçlı hizmetler verilmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (472) 511 23 62

0 (472) 511 22 05

Özel İdare İş hanı Göl Mah. Fatih Cad. No.78 Diyadin/AĞRI

Diyadin Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 30 TL

Etiketler : , , , , ,

AĞRI Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.