Menü Aç

Dodurga Öğretmen Lokali Hakkında

Dodurga Öğretmen Lokali, ÇORUM ili adresinde yer alan - oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste da mevcuttur.

Dodurga Öğretmen Lokali adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

02/04/2008 TARİHİNDE İLÇE ÖĞRETMENEVİ FAALİYET DURDURULMUŞ OLUP, 05/01/2012 TARİHİNDE İSE KAPATILMASI İÇİN GEREKLİ YAZIŞMALAR BAŞLATILMIŞTIR.BU NEDENLE FORM BİLGİLER DOLDURULMAMIŞTIR.

-

İletişim Bilgileri

-

-

-

Dodurga Öğretmen Lokali 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı - TL - TL - TL

Etiketler : ,

ÇORUM Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.